Kalendarium 2015 – Otwarte Drzwi Do Kultury

Kalendarium 2015

3 listopada (wtorek)
KŁODAWA – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kościelna 5

4 listopada (środa)
KOŹMIN WIELKOPOLSKI – Ośrodek Kultury, ul. Borecka 18

5 listopada (piątek)
MILICZ – Ośrodek Kultury Milicz, ul. Piłsudskiego 14

9 listopada (poniedziałek)
WOŁÓW– Wołowski Ośrodek Kultury, ul. gen. Wł. Sikorskiego 6

10 listopada (wtorek)
SYCÓW– Centrum Kultury w Sycowie, ul. Kościelna 16

12 listopada (czwartek)
PIŃCZÓW– Pinczowskie Samorządowe Centrum Kultury, ul. J. Piłsudskiego 2a

13 listopada (piątek)
LELÓW– Gminny Ośrodek Kultury, ul. Szczekocińska 31

16 listopada (poniedziałek)
RÓŻAN – Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im. Marszałka Józefa, ul. Mickiewicza 5

17 listopada (wtorek)
DROHICZYN – Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kraszewskiego 13

18 listopada (środa)
SIEMIATYCZE – Siemiatycki Ośrodek Kultury, ul. Zaszkolna 1

19 listopada (czwartek)
GONIĄDZ – Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu, ul. Stary Rynek 23

20 listopada (piątek)
BIELSK PODLASKI – Bielski Dom Kultury, ul. 3-go maja 2

23 listopada (poniedziałek)
DOBRE MIASTO – Kino Przyjaźń, Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście, ul. Olsztyńska 2

24 listopada (wtorek)
BARTOSZYCE – Bartoszycki Dom Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 11

25 listopada (środa)
WĘGORZEWO – Węgorzewskie Centrum Kultury, ul. Bema 14

26 listopada (czwartek)
GÓROWO IŁAWIECKIE – Ośrodek Kultury w Górowie Iławeckim, ul. Kościuszki 26

27 listopada (piątek)
BISKUPIEC – Biskupiecki Dom Kultury, ul. Matejki 5

1 grudnia (wtorek)
ŁOBEZ – Łobeski Dom Kultury, ul. Niepodległości 52

2 grudnia (środa)
MYŚLIBÓRZ – Myśliborski Ośrodek Kultury, ul. Klasztorna 3

3 grudnia (czwartek)
LUBNIEWICE – Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach, ul. Jana Pawła II 51 B

4 grudnia (piątek)
KARGOWA – Mediateka Światowid, ul. Słodowa 2

7 grudnia (poniedziałek)
GLINOJECK – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Polna 2C

8 grudnia (wtorek)
MYSZYNIEC – Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. Księdza Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu, Plac Wolności 58

9 grudnia (środa)
GRÓDEK – Gminne Centrum Kultury w Gródku, ul. A. i G. Chodkiewiczów 4

10 grudnia (czwartek)
MIELNIK – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku, ul. Zaszkolna 1

15 grudnia (wtorek)
WISZNICE – Gminny Ośrodek Kultury, Wisznice, ul. Wygoda 10A

16 grudnia (środa)
PARCZEW – Powiatowy Dom Kultury, Parczew, ul. Bema 5

17 grudnia (czwartek)
WARKA – Ochotnicza Straż Pożarna, Warka, ul. Farna 2

18 grudnia (piątek)
KOŚCIAN – Kościański Ośrodek Kultury, Kościan, ul. Adama Mickiewicza 11

9 lutego (wtorek)
BRANIEWO – Braniewskie Centrum Kultury, Braniewo, ul. Katedralna 9

 

koniec strony